Brušná dutina

Brušná dutina | SCHNEIDER laboratória

Brušná dutina

Až 15 meraných parametrov, ktoré pomáhajú odhaliť ochorenia žalúdka, pankreasu, žlčníka a pečene, ale aj obličiek, krvi atď.

Krvný obraz s dif., Alkalická fosfatáza, ALT, Amyláza - AMS, AST, Celkové bielkoviny v moči, Bilirubín celkový, CRP - test bakteriálnej infekcie, Glukóza, GGT, Kreatinín, Lipáza, Močový sediment, Chemické vyšetrenie moču, Anti Helicobacter pylori IgM, IgA, IgG.

PRÍPRAVA NA ODBER KRVI

Odporúčaný čas odberu krvi je medzi 7.00 a 9.00 hodinou ráno, aby sa získali porovnateľné výsledky z rôznych odberov krvi. Na posúdenie číselného výsledku testu sa používajú tzv. referenčné intervaly, ktoré sú založené na ranných odberoch nalačno a používajú sa na porovnanie populácie. Tento časový interval sa odporúča aj vzhľadom na biologické cykly, ktoré prirodzene prebiehajú v tele.

Pokyny pred odberom
  • Pacientom/klientom s klinickými príznakmi ochorenia (teplota, kašeľ, príznaky infekcie dýchacích ciest atď.) neodporúčame podstúpiť tento test.
  • Pred vstupom do ambulancií/odberových miest odporúčame vykonať dezinfekciu rúk.

Cena spolu: 152 €

© 2023 Všetky práva vyhradené pre MEDIKOCENTRUM, s.r.o.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.