O nás

O spoločnosti

Medikocentrum, spol. s r.o.

Medikocentrum, spol. s r.o., je neštátne zdravotnícke zariadenie pôsobiace v Prešove, Košiciach, Medzilaborciach, Liptovskom Mikuláši, Michalovciach a Rožňave. Od roku 2007 sa zaoberá poskytovaním zdravotnej starostlivosti v odbore laboratórna diagnostika. Okrem rutinných analýz poskytujeme aj špeciálne vyšetrenia umožňujúce komplexnú diagnostiku ochorení na analyzátoroch špičkovej kvality od najlepších svetových výrobcov. Používame diagnostické súpravy a chemikálie, ktoré spĺňajú všetky požiadavky Európskej únie. Máme vlastnú dopravnú službu, pomocou ktorej zbierame materiál priamo u ošetrujúcich lekárov podľa ich potrieb.

 

Medikocentrum, spol. s r.o.

Laboratórna diagnostika sa realizuje na najmodernejšom prístrojovom vybavení v najvyššej kvalite a väčšina je spracovaná v deň odberu, statimové vyšetrenia do jednej hodiny. Výhodou laboratória je označovanie vzoriek pomocou čiarových kódov, práca s moderným informačným systémom, priame napojenie na ďalšie informačné systémy spolupracujúcich pracovísk a možnosť zasielania laboratórnych výsledkov v elektronickej podobe. Pomocou internetovej aplikácie si môžete nájsť aktuálne výsledky Vašich pacientov z nášho laboratória. Tiež si môžete prezrieť celú históriu pacienta a všetky výsledky stiahnuť do Vášho ambulantného informačného systému, čo výrazne napomáha pri promptnom stanovení diagnózy ochorenia.

© 2024 Všetky práva vyhradené pre MEDIKOCENTRUM, s.r.o.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.