Zdravie muža

Zdravie muža | SCHNEIDER laboratória

ZDRAVIE MUŽA

Základný profil pre muža

OBSAH VYŠETRENIA: Glukóza, Kreatinín, Kyselina močová, Bilirubín celkový, AST, ALT, ALP, GMT, Cholesterol celkový, Triacylglyceroly, HDL, LDL, AMS, Na, K, Ca, P, Mg, CRP, TSH, fT4, vitamín D, PSA, INR, APTT, Fibrinogén, Krvný obraz diferenciál, D-Dimér

Je určený všetkým mužom bez ohľadu na vek. Okrem základných vyšetrení ako je glukóza, obličkové, hepatálne a lipidové testy, balík ponúka vyšetrenia zrážanlivosti a funkcie štítnej žľazy, vitamín D, zápalový skríning a stanovenie prostatického špecifického antigénu (PSA), ktorý je skríningovým markerom ochorenia prostaty.

Cena spolu: 108 €

Základný profil pre muža – rozšírený

OBSAH VYŠETRENIA: Glukóza, Kreatinín, Kyselina močová, Bilirubín celkový, AST, ALT, ALP, GMT, Cholesterol celkový, Triacylglyceroly, HDL, LDL, AMS, Na, K, Ca, P, Mg, CRP, TSH, fT4, vitamín D, PSA, fPSA, Testosterón, voľný testosterón, SHGB, APTT, INR, Fibrinogén, D-Dimér, Krvný obraz diferenciál.

Okrem základných vyšetrení ako je glukóza, obličkové, hepatálne a lipidové testy, ponúka vyšetrenia zrážanlivosti a funkcie štítnej žľazy, vitamín D, zápalový skríning, stanovenie prostatického špecifického antigénu (PSA), ktorý je skríningovým markerom ochorenia prostaty, ale navyše od základného balíka je obohatení o stanovenie testosterónu, voľného testosterónu a SHBG

Cena spolu: 128 €

© 2024 Všetky práva vyhradené pre MEDIKOCENTRUM, s.r.o.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.